Fidan Elektronik; 1982 yılında kurulmuş, başlangıçta ses ve görüntü cihazlarının tamir ve bakım hizmetini sunan firmamız, uzun yıllar Grundig, National, Panasonic, Technics, Schaub Lorenz gibi dünya devi firmaların Yetkili Servis hizmetini vermiş, 1989 yılında HÜRPA-ULUSAL işbirliğindeki İNTER STAR TV nin Uydu Anteni Kampanyasında İstanbul’da 5 ilçenin (Sarıyer-Beşiktaş-Şişli-Beyoğlu-Kağıthane) sistem kurucu bayiliğini üstlenmiş olan firmamız, teknolojideki gelişmelerle beraber sağladığı hizmetlerini geliştirmiştir.

 

1997 itibarı ile Elektronik Sistemler ve Elektronik Güvenlik Sistemleri sektöründe proje faaliyetleri  gösteren firmamız dünya lideri olan bir çok ürünün sizlere ulaşmasında aracı olmaktadır. Kullandığımız ürünlerin tamamını, dünyadaki en iyi kalite ve garantiyi sağlayan ürünlerden seçmiş olmamız sorunsuz sistemler kurmamızı sağlamaktadır. Sanayi Bakanlığı TSE (HYB) Hizmet Yeterlilik ve ISO 9001-2008 kalite belgelerine sahip olan firmamız doğru ürünü doğru yerde kullanarak, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.


Faliyetlerimiz:

Elektronik Güvenlik sistemleri, Kapalı Devre (CCTV) Digital Kamera Sistemleri, Hırsız algılama Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, Access – Geçiş kontrol, X Ray, Kapı tipi metal dedektör, Turnike, Kartlı geçiş ) Sistemleri.

Çevre Güvenlik Sistemleri, Southwest Microwave (ABD menşeilidir) INTREPID Yetkili Kurulum Ortağıyız.

Otopark Otomasyon Sistemleri

Elektronik Sistemler

Uydu Sistemleri, SATV Sistemleri (Receriver Dağıtımlı Merkezi Uydu Sistemleri)

MATV Sistemleri (RF Dağıtımlı Otel sistemleri) (Site Tatil köyleri vb. Birimlere uydu üzerinden merkezi Televizyon Yayın Sistemleri) 

Referanslarımız arasında,

PTT Genel Müdürlüğü, Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Diyanet işleri Başkanlığı, Organize Sanayi Siteleri,Toplu konutlar,Ticaret Merkezleri, Fabrikalar, Hastahaneler,Oteller ve TOKİ nin UPHİLL COURT gibi büyük Projelerinde kurmuş olduğumuz sistemler, elektronik alanındaki 39 yılı askın Elektronik deneyimimizin bize sağladığı güvenilirliğin kanıtıdır