Anadolu’yu İstanbul’a bağlayan TEM otoyolu üzerinde yer alan ve dünyada ayrı bir yere sahip metropol olan İstanbul‘umuza ayrı bir değer katan Uphill Court, Batı Ataşehir’de modern görünümü ile yerini almıştır.

Türkiye’nin en büyük projelerinden biri olan Uphil Court’un güvenliğinin en üst düzeyde olması elbette ki olmazsa olmazlardandı.

Dışarıdan gelecek bir tehlikeyi bertaraf etmenin 1. yolu siteyi çevreleyen fiziki koruma duvarları ile başlar, elektronikteki teknolojik gelişmelere paralel olarak adetlerini sayamayacağımız sonsuz bilişim teknoloji çözümleri ile devam eder.

Uphill Court Ataşehir, kamera güvenlik sistemlerinde seçimini Fidan Elektronik Güvenlik Sistemleri ve Bilişim Teknolojileri San. Dış. Tic. Ltd. Şti. işbirliği ile yapmıştır.

Uphill Court Ataşehir birbirinden bağımsız A, B ve C adalarından oluşmaktadır. Hal böyle olunca her adanın birbirinden bağımsız korunması kaçınılmaz olacaktır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bir siteye tehlikenin geleceği bölge, siteyi çevreleyen sınır boyunca kapladığı alandır. Bir sitenin tam güvenliği 3 şekilde sağlanır.